Ciężki wybór stropu

Stosowny strop dla lokalu mieszkalnego mieszkalnego powinien wyeksponować się wytrzymałością, dobrą akustyką oraz dodatkowo stosowną termoizolacją. Bacząc na końcową z wymienionych cech, można wskazać na najwyższej klasy stropy TERIVA TERMO, które różnią się na tle innych towarów tego rodzaju. W ich obrębie wymienia się odpowiednio stropy: Teriva Light, Teriva Base , a dodatkowo Teriva Plus.

Teriva Light charakteryzuje się wyjątkową lekkością, przez co jest najlżejszym stropem gęstożebrowym dostępnym na polskim rynku. Jego masa własna wynosi wyłącznie ok. 188 kg na m2, przez co ma możliwość być stosowany na każdym kroku tam, gdzie cięższe rozwiązania nie sprawdzą się. Strop Teriva sprawdzi się podczas renowacji kamienic, w których kondygnacje nie mogą być obciążone dodatkowym ciężarem. Lekki produkt nadaje się idealnie w budynkach, w których nie można zastosować dużego obciążenia ze względu na konstrukcje.

pustaki szalunkowe

Dzięki adekwatnej lekkości, strop jest łatwy w montażu. W Teriva Light używa się kształtki wieńcowe o długości 1 m. Ich profil może być tożsamy jak pustaków dopasowanych do systemu Teriva. To dzięki temu wypełnieniu strop jest tak lekki. Istnieje sposobność docinania , a oprócz tego dopasowywania paneli styropianowych do określonych wymagań konstrukcyjnych wprost na miejscu budowy. Poza niską wagą, styropian niesie za sobą też inne dochody. Znacznie obniża koszty robocizny i wykończenia, w stosunku do innych rozwiązań stropowych.

Natomiast to nie lekkość i ekonomiczność jest największą cechą towarów Teriva Light. Stropy tego rodzaju wyróżniają się wysoką termoizolacją. Świetnie ocieplają poszczególne kondygnacje i jako przegroda wewnętrzna osiągają dobre wyniki.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s